آرشیو دسته بندی ها: مطالب ویژه

قسمت ششم مجموعه تأثیر کوانتومی

در این قسمت با مفهوم دوگانگی در واقعیت آشنا می شوید. به این معنی که شما همزمان در دو دنیای درونی و بیرونی زندگی می کنید و این دو ارتباطی عمیق با یکدیگر دارند. روش هائی هم برای متعادل سازی ارتباط با این دو معرفی می شود.

قسمت هفتم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

در این قسمت یک اصل ساده را می آموزید که کمکتان می کند هر هفته یک کتاب را کامل بخوانید و تمام کنید. این اصل ساده است اما در عین حال بسیاری از مردم به آن عمل نمی کنند در حالی که مانند اثر مرکب عمل کرده و کمک شایانی به شما می کند.

قسمت ششم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

تکنیک بی نهایت در این جلسه تکنیک بی نهایت رو یاد می گیرید که چند مزیت به همراه داره: اول این که چشم های شمارو تقویت می کنه و باعث می شه قدرت بینائی و میدان دید شما بهبود پیدا کنه. دوم این که بر سرعت مطالعه شما هم اثر می ذاره. این تکنیک به […]

قسمت پنجم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

تکنیک مطالعه گروهی کلمات در قسمت پنجم دوره اَبَر تندخوانی، تکنیک مطالعه گروهی کلمات رو یاد می گیرید که باعث می شه سرعت مطالعه شما به تنهائی به میزان 25 درصد یا حتی بیشتر بهبود پیدا کنه. در واقع وقتی بچه هائی که برای اولین بار شروع به خوندن می کنند رو نگاه می کنید، […]

قسمت چهارم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

چرا خط بَر کمکتون می کنه؟ در این قسمت شما یاد می گیرید که نحوه استفاده درست از خط بر چطوریه و به مدت 2 دقیقه مطابق با اصولی که در این جلسه یاد می گیرید، تمرین انجام می دید تا دوباره سرعت مطالعه رو بسنجید. جیم کوئیک می گه: تمرین کردن باعث پیشرفت می […]

قسمت سوم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

در این قسمت نحوه استفاده از خط بر رو یاد می گیرید و تاثیرش رو در سرعت مطالعتون درک می کنید. این جلسه شامل 5 دقیقه تمرین تندخوانی با یک خط بر مثل انگشت دستتون هست که باید تمرین رو در زمانی که گرفته می شه انجام بدید.

قسمت دوم دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

در این قسمت با سه مانع مهم تندخوانی و یادگیری موثر آشنا می شید که عبارتند از: نبود آموزش صحیح، کمبود تمرکز و دوباره خوانی کلمات. همین طور جیم کوئیک استفاده از خط بَر رو بهتون توصیه می کنه در هنگام مطالعه.

قسمت اول دوره اَبَر تندخوانی جیم کوئیک

در قسمت اول فرمولی به شما گفته می شه تا مطابق اون بتونید تعداد کلماتی که در یک دقیقه می خونید رو محاسبه کنید. در قسمت اول که 16 دقیقس. نکات مهمی مطرح و ازتون تست گرفته می شه تا بفهمید سرعت فعلی مطالعتون چه قدره.