قسمت چهارم دوره EFT

غلبه بر بی خوابی با EFT

در این قسمت که به صورت فایل صوتی 19 دقیقه ای هست، نکات لازم برای استفاده از EFT برای رفع مشکل بی خوابی رو یاد می گیرید. بی خوابی یا بد خوابی، مشکلی فراگیر در سطح جهانیه و بین همه گروه های سنی وجود داره. علل مختلفی می تونند سبب بروز بی خوابی بشند مثل استرس، اضطراب، نگرانی، عادات غذائی بد، استفاده زیاد از لوازم دیجیتال قبل از خواب، عادات بد خوابیدن مثل دیرخوابی و ….. 

اما ما در این جلسه بهتون یاد می دیم که اگر مشکل بی خوابی دارید، با تکنیک رهائی احساسات بتونید برطرفش کنید. مهمتر از همه این که اگر می خواید برای رفع بی خوابی ضربه بزنید، لازمه شب هنگام و در رخت خواب این کارو انجام بدید چون که طبیعتاً موقع خوابیدن هست که ممکنه بی خوابی به سراغ شما بیاد. البته در طول روز هم می تونید برای این مشکل ضربه بزنید ولی اصل کار هنگام خواب هست. فایل صوتی این جلسه رو با دقت گوش بدید و در این فایل تمرین هم انجام می دیم که می تونید همراه با گوینده ضربه بزنید. 

قسمت چهارم: بی خوابی و EFT

کاربر گرامی، به‌منظور مشاهدۀ این ویدیو، لازم است اشتراک ویژه داشته باشید. با تهیه یک اشتراک، به تمامی محتواهای ویژه مانند همین محتوا، دسترسی کامل خواهید داشت. اگر مایل به تهیه اشتراک هستید، روی این لینک بزنید: ثبت نام

هم‌چنین می‌توانید وارد پنل کاربری شده و در سمت راست پنل، گزینه "اشتراک ویژه" را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *