قسمت ششم تا هشتم هنر مذاکره

ویدیوهای قسمت 6 تا 8 هنر مذاکره کریس واس

کریس واس و مذاکره با سارقین

کریس واس در قسمت ششم مجموعه هنر مذاکره یک مثال واقعی از تجربۀ خودش در مذاکره با سارقین بانک مطرح می کنه که پر از نکات آموزنده هست. در واقع تکنیک هایی که در جلسات قبلی یاد گرفتید اینجا براتون مرور می شه چون کریس واس همون تکنیک هایی رو در مذاکره با آدم ربایان به کار گرفته که در ویدیوهای قبلی به شما یاد داده. مثل تکنیک آیینه، تکنیک اسم گذاشتن و غیره. پس دیدن ویدیو این قسمت که 16 دقیقه هست، براتون جذاب خواهد بود. 

اصل 7/38/55

در قسمت هفتم اصل 7/38/55 رو یاد می گیرید که حول موضوع میزان اهمیت محتوای گفتگو، لحن صحبت و زبان بدن مذاکره کنندگان هست که با دقت به این موارد می تونید بفهمید که در ذهن طرف مقابل چی می گذره و آیا داره حرف راست رو می زنه یا داره چیزی رو از شما پنهان می کنه. در حقیقت با فراگیری مباحث و موضوعات مطرح شده در این قسمت و تکرار و تمرین اونها، اطلاعات زیادی در مذاکره به دست میارید که کمکتون می کنه به اهداف مدّ نظر دست پیدا کنید. کریس واس در این قسمت هم مثال هایی مطرح می کنه تا کاربرد این اصل رو بهتر در مذاکره درک کنید. 

القای حس کنترل، تکنیک کریس واس

در قسمت هشتم، یک تکنیک بسیار جالب و مؤثر یاد می گیرید به نام “ایجاد توهم کنترل” یا “القای حس کنترل”. در حقیقت وقتی در مذاکره کاری می کنید که طرف مقابل حس کنه قدرت داره و این رو اصولی و حساب شده با لحاظ نکات ریز اجرا کنید، دست برتر رو در مذاکره خواهید داشت که کریس واس نکات اصلی و تکمیلی این تکنیک ارزشمند رو در ویدیو این قسمت به شما خواهد گفت.

لطفاً ویدیوهای قسمت ششم تا هشتم رو با دقت و بیش از یک بار ببینید و تکنیک های کریس واس در زمینۀ مذاکره رو تمرین کنید تا بر اصول مطرح شده مسلط بشید و در تعاملات روزمره، کاری و غیره به نتایج دلخواهتون دست پیدا کنید.

ویدیوهای قسمت 6 تا 8

دوست گرامی، برای مشاهده این محتوای ویژه، باید یکی از پلن های اشتراک ویژه سایت ما را تهیه کنید. با تهیه یک اشتراک، به تمامی محتواهای ویژه مانند همین محتوا، دسترسی کامل خواهید داشت. چنانچه مایل به تهیه اشتراک هستید، روی لینک مقابل کلیک کنید: ثبت نام

همین طور می توانید وارد حساب کاربری خود شده و سپس در قسمت سمت راست پنل کاربری، گزینه "خرید اشتراک ویژه" را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×