آرشیو دسته بندی ها: تکامل درونی

قسمت سیزدهم مجموعه تکامل درونی

در این قسمت بروس لیپتون توضیح می دهد که روند تکامل از ابتدای حیات تا به امروز چگونه بوده است و این که چطور می توانیم با آگاهی به روند تکاملی خود ادامه دهیم و یک تمدن بشری شگفت انگیز بسازیم

قسمت دوازدهم مجموعه تکامل درونی

در این قسمت مجموعه تکامل درونی، بروس لیپتون در مورد علم ریاضی ایجاد کننده ساختارهای گوناگون در جهان هستی که علم هندسه فراکتالی است، صحبت می کند.

قسمت یازدهم مجموعه تکامل درونی

در قسمت یازدهم، دکتر لیپتون در مورد نقش تلومر های DNA در طول عمر ما صحبت می کنه و به ما یاد می ده که چطور با داشتن سبک زندگی سالم و ذهنیت صحیح می تونیم طول عمرمون رو افزایش بدیم و یک زندگی سرشار از سلامتی و شادی داشته باشیم.

قسمت دهم مجموعه تکامل درونی

در قسمت دهم، بروس لیپتون در مورد نقش حیاتی میکروبیوم ها (اجتماع باکتری ها و قارچ های مفید در بدن) در سلامت و بقای ما صحبت می کند و توضیح می دهد که چگونه اعضائی مانند لوزه ها در بدن، با دقت هر چه تمام تر، سیستم ایمنی مارا برنامه ریزی می کنند. این قسمت را با دقت ببینید. چون نکات ارزشمندی برای افزایش سطح سلامت خود یاد می گیرید.

قسمت نهم مجموعه تکامل درونی

بروس لیپتون از طریق توضیح این که چطور درک و برداشت ما از محیط، سیگنال هایی تولید می کنه که بدن ما به اونها واکنش نشون می ده، عمیقتر مارو با این واقعیت آشنا می کنه که افکار ما چگونه، ویژگی های بدن مارو شکل می دند. نهایتاً باید گفت که سلامت ما، نتیجه و جلوه ای از حالت های ادراکی و آگاهی درون ماست.

قسمت هشتم مجموعه تکامل درونی

در قسمت هشتم، بروس لیپتون در مورد تاثیر ماه عسل صحبت می کند. در واقع هر بار که ما عشق را تجربه می کنیم، این تاثیر را احساس می کنیم که در این قسمت بروس لیپتون ابزارهایی برای برنامه ریزی مجدد ضمیر ناخودآگاه معرفی می کند تا این تاثیر را هر روز در زندگی مان ببینیم و بهشت را بر روی زمین تجربه کنیم.

قسمت هفتم مجموعه تکامل درونی

آیا شما دارید زندگی ای که می خواید رو، خلق و تجربه می کنید؟ یا دارید زندگی ای که براش برنامه ریزی شدید رو، تجربه می کنید؟ بروس لیپتون در این قسمت در مورد وظایف و عملکردهای ضمیرهای خودآگاه و ناخودآگاه ، تأثیرات بودن در حالت های احساسی ترس و امید و حالت های بیو شیمیائی ای که این احساسات در بدن ایجاد می کنند، توضیح می دهد.

قسمت ششم مجموعه تکامل درونی

در این قسمت دکتر لیپتون توضیح می دهد که ما انسان ها چطور می توانیم از جبرگرایی ژنتیکی رها شویم و کنترلی ورای ژن هایمان به دست آوریم. معنی این جمله این است که شما ژن هایتان نیستید. بلکه می توانید با تغییر نحوه واکنشی که به محیط نشان می دهید، بیان ژن هایتان را تغییر دهید.

×