قسمت اول تا پنجم هنر مذاکره

آموزش هنر مذاکره با کریس واس

کریس واس در قسمت اول مجموعه هنر مذاکره شما رو با یک اصل اساسی و مهم در دنیای مذاکره آشنا می کنه. این اصل اینه که بتونید طرف مقابل رو با خودتون همراه کنید و نظرش رو جلب کنید. ضمن اینکه یک مثال واقعی هم در همین رابطه ذکر می شه که بسیار جالب و آموزنده هست. در قسمت دوم و سوم با دو تکنیک آشنا می شید که خیلی در مذاکره و تعامل به کمکتون میاد تا به نحو مؤثرتری ارتباط برقرار کنید. در قسمت چهارم هم کاربرد این دو تکنیک رو به صورت واقعی می بینید تا بهتر به قدرت این دو تکنیک یعنی تکنیک آیینه و اسم گذاشتن پی ببرید. البته در باقی قسمت ها هم کریس واس تکنیک هایی رو که معرفی می کنه به صورت واقعی اجرا می کنه تا درک بهتری به دست بیارید. در قسمت پنجم با موضوع بسیار مهم تسلط بر لحن صحبت، انواع اون و همچنین تُن صدا آشنا می شید و نکات بسیار جالبی یاد می گیرید که در عین ساده بودن بسیار کاربردیه. مدت زمان این 5 ویدیو در مجموع حدود 40 دقیقه هست و حتماً از دیدنش لذت خواهید برد. 

تمرین و تکرار تکنیک ها

همراهان گرامی حتماً موضوعات و مهارت هایی رو که در 5 قسمت اول دورۀ هنر مذاکره یاد می گیرید، تمرین و تکرار کنید تا خیلی راحت بتونید در موقعیت های مختلف و با تسلط ازش استفاده کنید. کریس واس هم تأکید داره بر اینکه این موارد رو مدّ نظر داشته باشید تا به نتیجۀ دلخواه برسید. 

ویدیوهای قسمت 1 تا 5

دوست گرامی، برای مشاهده این محتوای ویژه، باید یکی از پلن های اشتراک ویژه سایت ما را تهیه کنید. با تهیه یک اشتراک، به تمامی محتواهای ویژه مانند همین محتوا، دسترسی کامل خواهید داشت. چنانچه مایل به تهیه اشتراک هستید، روی لینک مقابل کلیک کنید: ثبت نام

همین طور می توانید وارد حساب کاربری خود شده و سپس در قسمت سمت راست پنل کاربری، گزینه "خرید اشتراک ویژه" را بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×