آموزش جدید کوین ترودو

آموزش جدید کوین ترودو

آنچه در برابرش مقاومت می کنید، ادامه می یابد. عنصری کلیدی وجود دارد که با آن به اهداف و آرزوهایتان برسید و در عین حال آرامش، لذت و خوشی درونی را تجربه کنید و آن این است که: “در برابر آنچه هست مقاومت نکنید”. مرز مشخصی وجود دارد بین مقاومت در برابر آنچه هست و نگاه به آنچه وجود دارد و اتخاذ این تصمیم که آن انتخاب و ترجیح شما نیست.

وقتی چیزی در زندگی تان است که نمی خواهید، در برابرش مقاومت نکنید. در عوض فقط از این حالت نامطلوب به عنوان ابزاری استفاده کنید که به شما کمک می کند دقیق مشخص کنید که چه می خواهید. سپس فقط بر آنچه می خواهید تمرکز کنید و همین حالا احساسش کنید طوری که هم اکنون آن را دارید و مالکش هستید. به این شیوه شما احساس خوبِ در لحظه اکنون را تجربه خواهید کرد.

تفاوت اساسی بین موفق ها و ناموفق ها

آنچه اکثر مردم انجام می دهند این است که در مورد آنچه نمی خواهند فکر و صحبت می کنند. به جای اینکه در مورد آنچه می خواهند فکر و صحبت کنند. این تفاوت و تمایزی اساسی است. انجام این (تمرکز بر آنچه می خواهید و طوری احساسش کنید که انگار همین الان مالکش هستید) احساس “کمبود و فقدان” را حذف می کند. شما در این حالت دچار احساس “نداشتن” نمی شوید. وقتی احساستان این است که چیزی را ندارید، هرگز آن را مالک نخواهید شد. وقتی طوری احساس می کنید که گویی همین الان خواسته را دارید، آنگاه آن خواهد آمد.  

همین تکنیک برای احساسات هم به کار می رود. وقتی دچار نوعی احساس منفی می شوید، مقاومت نکنید یا منکر آن احساس منفی نشوید. بلکه وجود آن را تأیید کنید. سپس به آن خوشامد بگویید و کامل احساسش کنید. سپس به انرژی (منفی) اجازه بدهید که در شما جریان یابد تا آن را استحاله و تبدیل کنید.

مردمان موفق با آنچه هست مواجه می شوند، آنها از واقعیت اجتناب و دوری نمی کنند
یا واقعیت را انکار نمی کنند. این تکنیک ها را به کار بگیرید و شما نتایج را خواهید دید.

من همۀ شما را در سواحل دنیا ملاقات خواهم کرد.

با عشق فراوان / دوست شما، کوین ترودو.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×