همین الان انجامش بده

همین الان انجامش بده

همین الان انجامش بده

در ارتباط با کامیاب شدن و موفقیت در زندگی، در یاد داشته باشید که موفق‌ها همیشه مشغول انجام دادن کارهایی هستند که بقیه همچنان دارند درباره‌اش حرف می‌زنند. اقدام کردن و ذهنیت “همین الان انجامش بده” کلید اساسی است. این بخشی از “ذهنیت میلیونرها است”. برنده‌ها “همین الان” انجامش می‌دهند. آنها اقدام می‌کنند. ذهنیت برنده‌ها و موفق‌ها این است که “ما همین الان انجامش می‌دهیم”.

یک روش برای تثبیت این عادت در خودتان این است که برای فعالیت‌هایتان برنامه‌ریزی کنید و مهلتی هم برای انجام دادنش تعیین کنید. ما زمان را مدیریت نمی‌کنیم بلکه اولویت‌ها را مدیریت می‌کنیم. تهیه فهرستی از کارهایی که باید انجام شود و نوشتن آنها، خصلت و عادت مشترک موفق‌ها است. آنها فهرست کارهایی را که روزانه باید انجام دهند، یادداشت می‌کنند.

مدیریت اولویت‌ها

بنابراین گام اول این است که هر شب، فهرست کارهایی را که باید روز بعد انجام دهید، بنویسید. سپس، آنها را به ترتیب اولویت مرتب کنید. کارتان را برنامه‌ریزی کنید و سپس برنامه‌تان را اجرا کنید. نوشتن فهرست کارها، تصحیح کردن آن، اضافه کردن به آن، کاستن از آن و تیک زدن کارهایی که انجام شده است، مهارتی ضروری است که باید آن را بیاموزید و به کار بگیرید. این نوعی عادت است. موفق‌ها، عادات موفقیت‌آفرین دارند. ناموفق‌ها هم طبق عادات زندگی می‌کنند ولی عاداتی دارند که شکست‌آفرین است.

شما بخش عمدۀ زندگی خود را طبق عادات زندگی می کنید. اگر می‌خواهید موفق باشید، باید در نظر داشته باشید که عادات مثبت و موفقیت‌آفرین در خود تثبیت کنید. این کارهای مثبت وقتی تبدیل به عادت شود، آسان می‌شود. در حقیقت در حالت خودکار اجرایش می‌کنید.

سیستمی که من و بسیاری از افراد موفق دیگر برای مدیریت اولویت‌ها استفاده می کنیم، سیستم “مدیریت اولویت یعنی priority management” است. این سیستم ترکیبی از مکتوب کردن و استفاده از تکنولوژی برای مدیریت فعالیت‌ها است. با استفاده از این سیستم، در مدت زمان کمتر کارهای بیشتر و با استرس کمتری انجام می‌دهید.

شروع و به پایان رساندن پروژه ها

بسیاری از مردم فعالیت داشتن را با کسب دستاورد اشتباه می‌گیرند. شروع یک پروژه برای بسیاری از مردم سخت است. البته وقتی هم که اجرا می‌شود، تمام کردن آن نیز برای بسیاری از مردم دشوار است. موفق‌ها، کارها را شروع می‌کنند. ابتکار عمل به خرج می‌دهند. منتظر کسی نمی‌مانند، متعهد هستند که کارها را تا آخر پیش ببرند و به سرانجام می‌رسانند. شروع کردن و خاتمه دادن یک چرخۀ کاری به صورت سریع، کلید موفقیت است. این نکته را مدّ نظر داشته باشید.

پس‌نوشت: مقاله‌ای که مطالعه کردید، برگرفته از یکی از جدیدترین مقالات کوین ترودو در زمینۀ پیشرفت شخصی و دستیابی به اهداف است.

محتوای ویژۀ سایت

محتواهای مختلف صوتی، تصویری و متنی در بخش اشتراک ویژه قرار داده شده است. فهرست محتواها عبارتست از: 

  1. مجموعۀ منِ جدید جو دیسپنزا (13 قسمت تصویری، 6 ساعت)
  2. مجموعۀ تکامل درونی بروس لیپتون (13 قسمت تصویری، 6 ساعت)
  3. هنر مذاکره کریس واس (18 قسمت، 3 ساعت)
  4. تندخوانی جیم کوییک (26 فایل ویدیویی؛ 21 روزه، 6 ساعت)
  5. اَبَرمغز جیم کوییک (حدود 7 ساعت شامل فایل های تصویری، صوتی و متنی)
  6. هوش قلبی (9 قسمت)
  7. مجموعه EFT (در 8 قسمت)
  8. تأثیر کوانتومی (6 قسمت)

با تهیه یک اشتراک می‌تونید به همۀ محتواهای بالا و باقی محتواهایی که منتشر می‌شه دسترسی کامل داشته باشید، محتواها رو ببینید و یا دانلود کنید. برای تهیه اشتراک لطفاً روی لینک پایین بزنید. 

تهیه اشتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *