کلمات شفا دهنده از جان کهو

کلام ما بسیار اثر گذار است

تو این ویدیو کوتاه اما کاربردی، جان کهو در مورد قدرت کلام ما صحبت می کنه. این که کلام ما چه قدر قدرتمنده ولی ما این قدرت کلام رو فراموش کردیم. امیدوار هستیم با دیدن این ویدیو، بیشتر و بیشتر به قدرت کلام و جملاتی که در طول شبانه روز به کار می برید، آگاه بشید و سعی کنید انرژیتون رو برای گفتن حرف هایی که منفعتی برای شما نداره و بیهوده هستند، هدر ندید.

این رو باید بدونیم که کلام ما بسیار اثر گذاره و حتی باورسازه. در واقع ما می تونیم به کنترل زبان و کلاممون و بعد گفتن عبارات مثبت، انرژی بخش و باور ساز، زندگیمون رو متحول کنیم. چون از جانب کلام ما بر ما حکم می شود.

حتماً این ویدیو رو تا آخر ببینید. چون در ادامه در مورد اثرگذاری کلام بر سلامتی صحبت می شه. ما می تونیم با کلاممون روی سطح سلامت خودمون اثر بذاریم. از جمله این که جان کهو می گه من بارها و بارها به خودم می گم:

بدن من یک موجود شفا دهنده شگفت انگیزه

در واقع جان کهو به قدرت کلام پی برده طوری که خیلی مواظب هست تا در جهت مثبت و سازنده از کلامش استفاده کنه. یعنی خودش می گه من بارها با خودم تکرار می کنم بدن من یک موجود شفا دهنده شگفت انگیزه.

پس شما هم در مورد ضعف جسمانی خودتون صحبت نکنید. تا می تونید از بدنتون تعریف کنید و بابت سلامتی ای که دارید خداوند رو سپاس بگید.

ویدئو متن بالا 

منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم


ویدیو های دیگر از جان کهو: باورهای کوانتومی | 4 بخش وجود انسان

چنانچه مایل هستید تا بیشتر در مورد تأثیر افکار، احساسات و کلام خود بر میزان سلامتی تان بدانید، توصیه می کنیم مستند شفا رو حتماً ببینید:

مستند 100 دقیقه ای شفا (heal2017)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *