باورهای کوانتومی

بسیار مهم است که باورها و نگرش های درستی در زندگی داشته باشیم

جان کهو، مربی تغییر و تحول فردی و تسلط بر قدرت های ذهن می گه که باورهای کوانتومی، یعنی باورهایی که قدرتمندند، بسیار بر زندگی ما اثر گذارند. قدرت باور رو دست کم نگیریم.

باورها سرنوشت ساز اند

در این ویدیو، یک روش خیلی خوب یاد می گیریم برا این که بتونیم باورهای کوانتومی و بسیار قدرتمندی رو در وجودمون نهادینه کنیم. این روش بر مبنای قدرت کلام ماست. ما باید به قدرت کلاممون و جملاتی که بر زبان جاری می کنیم آگاه بشیم. کلام ما قدرت خلق داره. 

بسیار شاهد این بودیم که وقتی اتفاق ناخوشایندی برای خودمون یا اطرافیانمون رخ داده، برمی گردیم می گیم که عجب شانسی داریم!. یا جملات منفی دیگه ای به کار می بریم. جملاتی مثل این:

من لیاقتش رو ندارم؛ من بی عرضم؛ من نمی تونم؛ برای من غیر ممکنه و ………

وقتی چنین جملاتی به کار می بریم، ارتعاشی در جهان ایجاد می کنیم که چنین واقعیت هایی رو برای ما خلق کنه. جان کهو می گه هر بار که اتفاق خوبی برام می افتاد، حتی اگر خیلی پیش پا افتاده بود، به خودم می گفتم:

شانس فقط شانس خودم!

یعنی این طوری ناخودآگاهش رو برنامه ریزی می کرده. یک روش بسیار ساده اما در عین حال اثر بخش و قدرتمند برای برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه، استفاده صحیح از قدرت کلاممونه. یعنی ما برای این که باورهای درست و قدرتمندی در خودمون ایجاد کنیم باید از کلام و جملات مثبت استفاده کنیم. یک بار دیگه این تأکید ارزشمنده که کلام قدرت خلق داره و قدرت کلاممون رو دست کم نگیریم. در کتاب 4 اثر فلورانس اسکاول شین هم بسیار بر قدرت کلام تأکید شده طوری که اسکاول شین می گه:

کلام تو عصای معجزه گر توست

ویدیو باورهای کوانتومی از جان کهو:


توصیه می کنیم برای این که بیشتر با ضمیرناخودآگاه، قانون جذب و مباحث مرتبط آشنا شوید، مقاله پایین رو هم بخونید. (می تونید روی کلمات قرمز هم کلیک کنید)

فکر یک نیروی خلاق جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×