فکر یک نیروی خلاق جهانی

فکر می تواند عزم و اراده ما برای خلق واقعیت را برانگیخته کند. فکر ما باعث می شود قلب و مغز ما با هم در ارتباط باشند. در واقع مطالعات جدید علمی نشان می دهند که قلب می تواند روی مغز اثر بگذارد و ساختار شیمایی بدن را تحت تأثیر قرار دهد. (در این زمینه آموزش های بیشتری منتشر می کنیم.)

از نقطه نظر علمی، رشته های فکری باعث ایجاد ارتباطات جدید نورونی و سیناپسی از طریق نوروپلاستیسیتی در مغز می شند. در نتیجه جریان های الکتریکی در مغز ایجاد می شه که این جریان های الکتریکی هم بر بدن اثر گذارند و هم به واسطه میدان الکترومغناطیسی ای که ایجاد می کنند، با محیط بیرون تعامل دارند. می توان گفت این جریان های الکتریکی فرکانس هایی ایجاد می کنند که این فرکانس ها، با میدان کوانتومی جهان پیرامون ما تعامل داشته و خاصیت جذب دارند. در واقع فکر یا احساس ما می تونند، اطلاعات رو در سطح کوانتومی گیر بندازند.

در فیلم هم گفته می شه دو ذره در فضا و زمان می تونند، با هم پیوند خورده باشند به شرطی که هم فرکانس باشند. به همین دلیل می تونن روی هم دیگه اثر بذارند. خب فکر ما هم همین طور عمل می کنه.

حال اگه فکر ما با احساس همراه باشه، در این حالت فکر به شکل قدرتمندی با میدان کوانتومی ارتباط برقرار می کنه. چرا؟! چون قلب میدان الکترومغناطیسی ای تولید می کنه که 60 برابر قدرتمنتر از میدان الکترومغناطیسی تولید شده توسط مغزه.

فکر ما و احساس ما، انرژی های هوشمندی اند که زندگی ما و بدن مارا تحت تأثیر قرار می دهند. مراقب فکر و احساس خود باشیم. احساس مثبت داشتن مثل احساس سپاسگزاری، احساس موفقیت، احساس شاد و خوشحال بودن، احساس رضایت داشتن و احساسات مثبت دیگر، بسیار بر وضعیت زندگی ما و همین طور بر وضعیت جسمانی ما اثر گذارند. فکر نیز بسیار قدرتمند است، فکر یک فرکانس و ارتعاش است و می تواند شرایط، موقعیت ها و افراد هم فرکانس و مشابه خود را به زندگی ما وارد کند. افکار قدرتمندانه و از جنس خوشبختی، ثروت و الهی گونه داشته باشیم تا در مسیر رشد باشیم.

ویدیو پایین رو ببینید:


پیشنهاد ما به شما اینه که اگر می خواید مثال های واقعی در زمینه قدرت فکر و احساس در شفا دادن افراد و همین طور سلامت جسمانی رو ببینید، حتماً مستند شفا رو که در سایت گذاشتیم، تهیه کنید. چون در این مستند 100 دقیقه ای افراد مشهوری در این زمینه اظهار نظر می کنند و از تجربیات و آزمایشات خودشون در این زمینه می گند:

تخفیف!
۲۹,۰۰۰ تومان

در مستند 100 دقیقه ای شفا بیشتر آشنا می شوید با قدرت افکار و احساسات بر سطح سلامتی. مصاحبه کنندگان این مستند متفق القول می گویند که چنانچه مدام دچار استرس، اضطراب، نگرانی و دیگر انواع احساسات منفی باشید یا مدام افکار منفی در سر داشته باشید به سلامت خود آسیب می زنید و چنانچه تلاش کنید ذهنیت، افکار و احساسات مثبت داشته باشید، به حفظ سلامت خود کمک زیادی می کنید. ضمن اینکه چیزهای زیادی نیز در این مستند می آموزید.  

یک دیدگاه در فکر یک نیروی خلاق جهانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *