تعریف قانون جذب از دانداپانی

قانون جذب به صورت علمی و منطقی از دیدگاه دانداپانی

دانداپانی می گوید استادم به من یاد داد که اگه واقعاً چیزی رو بخوای، می تونی به دستش بیاری!. در نگاه اول شاید این جمله خیلی خوش خیالی به نظر بیاد!! علل مختلفی رو می تونیم برای داشتن ذهنیت منفی در مورد قانون جذب در ایران و جهان بررسی کنیم. از جمله این که معرفی قانون جذب به مردم با فیلم راز راندا برن شروع شد که متأسفانه به خاطر حذفیات و سانسور های مهم در این مستند، این قانون به صورت ناقص به مردم معرفی شد و حلقه های طلائی درک صحیح این قانون از ما سلب شد.

اما بعد…..

خوشبختانه در چند سال اخیر، اساتید معتبری چه در ایران و چه در جهان، تونستند با آموزش صحیح قانونمندی های حاکم بر جهان هستی، زندگی های میلیون ها نفر رو در سرتاسر جهان در حوزه های مختلف مالی، خانوادگی، عاطفی و معنوی متحول کنند. در واقع تو این مقاله و پست آموزشی مجال این نیست که بخوایم در مورد دلایل عدم پذیرش توده جامعه در مورد قانون جذب صحبت کنیم. ولی تو این ویدیو که براتون آماده کردیم، سخنان دانداپانی رو برای شما عزیزان و هم وطنان گرامی به صورت رایگان آماده کردیم که ببینید این راهب جوان چه دیدگاهی در مورد انسان، توانائی هاش و قانونمندی های حاکم بر ذهن و جهان هستی داره و این که چه چیزهایی در این مورد از اساتیدش آموزش دیده.

دیدن این ویدیو خالی از لطف نیست. چون می تونه نکات مهمی رو به شما گوشزد کنه که شاید از دید شما مخفی مونده. این نکات بسیار کاربردی و آموزنده هستند و به مبانی درک قانون جذب به صورت خلاصه می پردازند. در پایان دانداپانی در مورد قدرت تمرکز صحبت می کنه. چیزی که امروزه ظاهراً مردم زیادی اون رو ندارند. تمرکز داشتن در فرایند خلق خواسته ها بسیار حائز اهمیته. در واقع متمرکز بودن و آرامش داشتن به ما کمک می کنه انرژیمون رو متمرکز کنیم و به اصطلح قانون جذبی ها، ارتعاشات قدرتمندی به جهان هستی بفرستیم. همین طور تمرکز داشتن بهره وری مارو در انجام کارهای مختلف از جمله یادگیری افزایش می ده. در پست های بعدی در مورد افزایش قدرت تمرکز صحبت خواهیم کرد.

فعلاً این ویدیو با ارزش رو ببینید و آموزش های کاملاً کاربردی رو دریافت کنید. لینک دانلود هم در انتهای ویدئو موجوده.

نظراتتون رو هم در زیر این پست بنویسید. دوست داریم نظرات شما هم وطنان گرامی رو بدونیم.

برای دانلود این ویدیو کلیک کنید

چنانچه مایل هستید در مورد انرژی خیلی بیشتر بدانید، به خود شناسی بپردازید و تمرینات کاربردی انجام دهید تا خواسته هایتان را در زندگی خلق کنید، به شما توصیه می کنیم این دوره کاربردی و فوق العاده دانداپانی را از سایت ما تهیه کنید. برای مشاهده توضیحات بیشتر روی تصویر محصول کلیک کنید

۱۹۹,۰۰۰ تومانافزودن به سبد خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

×