بخشی از ویدیو تکنیک TFT

این محصول چی به شما می ده؟

خنثی سازی انرژی ها، باورها و احساسات منفی

همون طور که در ویدیو مشاهده کردید، این تکنیک رو استاد کوین ترودو اخیراً معرفی کرده و شکل کامل شدۀ تکنیک “درمان با میدان فکری” یا TFT هست. اگر قبلاً ویدیو این تکنیک رو در یوتیوب یا جای دیگه مشاهده کردید، باید بگیم با این یکی تفاوت داره. در حقیقت روش گفته شده در این ویدیو رو استاد ترودو در دهۀ 1970 استفاده می کرده و شبیه تکنیک TFT هست. از این روش می تونید برای پاکسازی هرگونه احساس، انرژی و باور منفی استفاده کنید و اثرمعجزه گونش رو ببینید. مدت زمان این ویدیو 47 دقیقه هست و جزوۀ تکمیلی هم داره. یعنی ما بازهم در جزوه تکنیک رو یک بار دیگه کامل توضیح دادیم و نکات تکمیلیش رو هم گفتیم. بسیار کمکتون می کنه از شر باورهای منفی که دارید، احساسات و انرژی های منفی که بر شما غلبه می کنند، فوبیاهایی که دارید و غیره راحت بشید. روش کاربردی و در عین حال آسونی هست. 

در کتاب الکترونیکی 70 صفحه ای که تقدیمتون می شه، بیش از 280 نکتۀ بسیار مهم درباب موفقیت، کامیابی، شادمانی و دستیابی به اهداف رو یاد می گیرید. این آموزش ها در واقع چکیدۀ آموزش های سطح یک جین و جدیدترین آموزش هایی هست که استاد کوین در شبکۀ جهانی اطلاعات منتشر کرده. نمونه هایی از این کتاب رو پایین تر می تونید ببینید. اهمیت این نکات اونقدر زیاده که تصمیم گرفتیم اون رو به صورت متنی منتشر کنیم و از طرفی سبک نوشته ها هم خودمونی و روان هست با ترجمۀ اختصاصی. با داشتن این کتاب، به گنجینه ای از نکات موفقیت آفرین دسترسی خواهید داشت که بسیار می تونه در زندگیتون تأثیرگذار باشه.

این کتاب رو می شناسید و در اصل عنوانش اینه: “بخواهید و به شما داده می شود” ولی ما عنوان “درخواست کنید و اجابت می شود” رو عنوان بهتر و دقیقتری دونستیم که البته این خیلی مهم نیست و نکتۀ مهم اینه که شما می تونید ترجمۀ روان، کامل، بدون سانسور و حذفیات این کتاب رو داشته باشید. به علاوه اینکه انگیزه اصلی ما برای ترجمه این کتاب این بود که استاد کوین ترودو بارها در آموزش های سطح یک جین تأکید داره که “این کتاب رو مطالعه کنید چون تنها کتابی هست که با تک تک جملاتش موافقم و مطالبش 100 درصد درسته”. به همین خاطر ما تصمیم گرفتیم این کتاب فوق العاده مهم رو با ترجمه دقیق و در قالب کتاب الکترونیکی (PDF) در دسترس شما قرار بدیم که نمونه هایی از اون رو پایین تر می تونید ببینید. 

نمونۀ دو کتاب الکترونیکی

پشتیبانی محصول

اگر هنوز نیاز به کسب اطلاعات بیشتری دربارۀ این محصول دارید، می تونید از طریق پشتیبانی تلگرام یا واتساپ یا تماس با شمارۀ درج شده در سایت از ما مشاوره بگیرید. ضمن اینکه پس از خرید هم پشتیبان شما هستیم و آماده ایم تا راهنماییتون کنیم.