آرشیو دسته بندی ها: محتوای رایگان

تصویر ذهنی که از خود داریم

تصویر ذهنی که از خود داریم بسیار مهم است اگه تو به خودت باور نداشته باشی، هیچ کس به تو باور نداره. موفق ها به خودشون اعتماد و اطمینان دارند. به این می گن عزت نفس بالا داشتن یا تصویر مثبت از خود. اکثر آدما به خودشون شک دارند و عزت نفسشون پائینه. اگه می […]

آموزش جدید کوین ترودو

آموزش جدید کوین ترودو آنچه در برابرش مقاومت می کنید، ادامه می یابد. عنصری کلیدی وجود دارد که با آن به اهداف و آرزوهایتان برسید و در عین حال آرامش، لذت و خوشی درونی را تجربه کنید و آن این است که: “در برابر آنچه هست مقاومت نکنید”. مرز مشخصی وجود دارد بین مقاومت در […]

مقاله اختصاصی و جدید کوین ترودو

موفقیت از دیدگاه استاد بزرگ کوین ترودو، الگو و فرمول داره. با خوندن این مقاله سه کلید اصلی و اساسی موفقیت رو خواهید فهمید. حتماً با دقت و آهسته مقاله رو بخونید.

یادداشت های استاد کوین ترودو در زندان

یادداشت های استاد کوین ترودو بنده به عنوان مترجم سایت مربی ذهن، مدتی پیش تصمیم گرفتم تا دفتر خاطرات استاد کوین ترودو رو ترجمه کنم و در اختیار هم وطنان عزیز قرار بدم. این فایل PDF در حدود 37 صفحس و ترجمه قسمتی از مطالبیه که استاد کوین در زندان نوشته و حاوی نکات و […]

آگاهی جهانی از کوین ترودو

هنگامی که یک انسان، کاملاً هوشیار و آگاه است، از این توهم که جهان را یک جهان فیزیکی، مادی و شامل دوگانگی ببیند، خارج می شود. (دوگانگی یا ثنویت یعنی این که هر چیزی را یک وجود مستقل ببینیم. مثلاً من و شما. این و آن. اینجا و آنجا. یعنی این که هر چیز و هرکسی را یک وجود جدا و غیر متصل ببینیم).

قسمت اول مجموعه rewired جو دیسپنزا

قسمت اول مجموعه rewired

در قسمت اول مجموعه Rewired جو دیسپنزا، که نام آن مقدمه ای بر مغز می باشد، شما با مغز، نحوه عملکرد مغز و تاثیرات افکار و احساسات مختلف، بر زندگی و بدن خود آشنا می شوید. ضمن این که نکات ارزشمندی در زمینه تغییر افکار و باورهایتان نیز یاد خواهید گرفت.

اثر مرکب دارن هاردی

اثر مرکب یعنی تصمیمات به ظاهر کوچک و کم اهمیتی که لحظه به لحظه یا به صورت مداوم در طول روز اتخاذ می کنید که سرانجام انباشته شدن این تصمیمات، منجر به نتایج بزرگ می شوند. در این سمینار دارن هاردی به توضیح این مفهوم مهم و اهمیتی که در زندگی ما انسان ها دارد می پردازد. حتماً ببینید.

استرس و اضطراب و سلامتی

دکتر بروس لیپتون، در این مصاحبه، توضیح می دهد که استرس و اضطراب چه تاثیری بر سلامتی و سیستم ایمنی ما می گذارند و همین طور راهکارهایی بسیار مهم برای نجات از استرس و اضطراب ارائه می دهد. حتماً توضیحات و ویدیو را ببینید.

×