آرشیو دسته بندی ها: محتوای رایگان

یادداشت های استاد کوین ترودو در زندان

یادداشت های استاد کوین ترودو بنده به عنوان مترجم سایت مربی ذهن، مدتی پیش تصمیم گرفتم تا دفتر خاطرات استاد کوین ترودو رو ترجمه کنم و در اختیار هم وطنان عزیز قرار بدم. این فایل PDF در حدود 37 صفحس و ترجمه قسمتی از مطالبیه که استاد کوین در زندان نوشته و حاوی نکات و […]

آگاهی جهانی از کوین ترودو

هنگامی که یک انسان، کاملاً هوشیار و آگاه است، از این توهم که جهان را یک جهان فیزیکی، مادی و شامل دوگانگی ببیند، خارج می شود. (دوگانگی یا ثنویت یعنی این که هر چیزی را یک وجود مستقل ببینیم. مثلاً من و شما. این و آن. اینجا و آنجا. یعنی این که هر چیز و هرکسی را یک وجود جدا و غیر متصل ببینیم).

قسمت اول مجموعه rewired جو دیسپنزا

قسمت اول مجموعه rewired

در قسمت اول مجموعه Rewired جو دیسپنزا، که نام آن مقدمه ای بر مغز می باشد، شما با مغز، نحوه عملکرد مغز و تاثیرات افکار و احساسات مختلف، بر زندگی و بدن خود آشنا می شوید. ضمن این که نکات ارزشمندی در زمینه تغییر افکار و باورهایتان نیز یاد خواهید گرفت.

اثر مرکب دارن هاردی

اثر مرکب یعنی تصمیمات به ظاهر کوچک و کم اهمیتی که لحظه به لحظه یا به صورت مداوم در طول روز اتخاذ می کنید که سرانجام انباشته شدن این تصمیمات، منجر به نتایج بزرگ می شوند. در این سمینار دارن هاردی به توضیح این مفهوم مهم و اهمیتی که در زندگی ما انسان ها دارد می پردازد. حتماً ببینید.

استرس و اضطراب و سلامتی

دکتر بروس لیپتون، در این مصاحبه، توضیح می دهد که استرس و اضطراب چه تاثیری بر سلامتی و سیستم ایمنی ما می گذارند و همین طور راهکارهایی بسیار مهم برای نجات از استرس و اضطراب ارائه می دهد. حتماً توضیحات و ویدیو را ببینید.

چگونه ذهن، بدن و زندگی خود را کنترل کنید

در این مصاحبه، جو دیسپنزا راهکارهایی بسیار ارزشمند آموزش می دهد تا با استفاده از آن ها بتوانیم ذهن، بدن و زندگی خود را کنترل کنیم.

چگونه تمرکز کنیم؟

در مصاحبه جیم کوئیک با دانداپانی نکات مهمی در مورد نحوه تمرکز کردن بیان می شه. جیم کوئیک مصاحبه رو با این سؤال شروع می کنه که چرا امروزه تمرکز اینقدر مهم شده؟ و دانداپانی می گه تمرکز یکی از ملزومات موفق شدنه و اگر نتونی تمرکز کنی خب نمی تونی موفق بشی.

10 عامل سرنوشت ساز در زندگی

جیم کوئیک، استاد حافظه و مربی تغییر و تحول فردی، در این ویدیو 10 دقیقه ای، 10 عامل تعیین کننده و سرنوشت ساز رو در زندگی همۀ انسان ها بیان می کنه و توضیحات مختصری رو در مورد هر کدوم ارائه می ده. ابتدا به صورت خلاصه این 10 عامل رو بیان می کنیم و توضیح مختصری در مورد هر کدوم ارائه می دیم.