آرشیو دسته بندی ها: محتوای رایگان

هدف گذاری و تفاوت هدف با رویا

نحوۀ هدف گذاری و تفاوت هدف با رویا اگر می خواهید به اهداف و امیال خود دست یابید، باید بدانید که چطور هدف گذاری کنید و تفاوت بین هدف و رؤیا را بدانید. “رؤیا” بزرگ است و در طولانی مدت آن را محقق می کنید. در حقیقت بازۀ زمانی تحقق رؤیا بین 5 تا 10 […]

راز موفقیت از نگاه کوین ترودو

راز موفقیت واقعاً چیست؟ مردم می خواهند بدانند که راز موفقیت چیست. واقعاً هیچ رازی وجود ندارد. همۀ آنچه لازم است در زندگی بدانید در دسترس شماست به شرطی که در جای درست به دنبال آن باشید. امروزه به لطف وجود اینترنت، اطلاعات زیادی دربارۀ نحوۀ موفق شدن وجود دارد. کتاب های بسیاری موجود است […]

ویژگی مشترک همۀ موفق ها

ویژگی مشترک همۀ موفق ها چیست؟ موفق ها یک ویژگی مشترک دارند و آن این است که تحت تأثیر افراد منفی قرار نمی گیرند. اما ناموفق ها تحت تأثیر افراد منفی قرار می گیرند. اکثر افراد ناموفق به راحتی توسط دیگران تحریک می شوند و همین طور به راحتی منفی گرایی دیگران به آنها سرایت […]

سه ستون موفقیت

سه ستون موفقیت از نظر کوین ترودو، سلامتی و ثروت و حال خوب است. در حقیقت همۀ ما در زندگی به دنبال این سه هستیم و می خواهیم که زندگی مملو از شادی، فراوانی و تندرستی داشته باشیم.

غلبه بر مشکلات از نظر کوین ترودو

موفق ها هم در زندگی با دشواری، چالش، سختی و شرایط نامطلوب مواجه می شوند ولی هرگز جا نمی زنند و می دانند چطور بر سختی ها و مشکلات غلبه کنند. در این مقاله کوین ترودو به زیبایی این موضوع را توضیح و به شما راهکارهای ارزشمندی می دهد که موفقیت شما را تضمین می کند.

تعهد و دستیابی به اهداف

کوین ترودو می گوید اگر یک عامل کلیدی را رعایت کنید، باعث می شود اهداف و آمال خود را سریع تر و آسان تر محقق کنید و آن متعهد بودن است. متعهد بودن یعنی اینکه مدت ها پس از فروکش کردن هیجان، همچنان به تصمیم خود پایبند باشید و در به اتمام رساندن کار مصر باشید و آن را تمام کنید.

دو عامل کلیدی موفقیت و کامیابی

تمامی افراد موفق 2 عادت موفقیت ساز دارند که در واقع سبب موفقیت و کامیابی شان می شود. کوین ترودو در این آموزش به معرفی این دو عامل می پردازد و شما را تشویق می کند که در مدت 30 روز آینده بر تمرین این دو عادت موفقیت آفرین تمرکز کنید تا شاهد نتایج شگفت انگیزی باشید.

اهداف خاص و واضح داشته باشید

اگر خواهان موفقیت هستید، باید هدف خاص و ویژه ای در سر داشته باشید. باید آن را بنویسید. باید شیفته و دیوانه آن بشوید. باید بدانید و یقین داشته باشید که در مدت یک سال آینده یا کمتر می توانید به آن دست یابید. اگر واقعاً و دقیقاً بدانید که چه می خواهید و اشتیاق سوزانی برای دستیابی به آن داشته باشید، آنگاه به صورت خودکار هر روز کاری برایش انجام می دهید تا به حصول آن نزدیکتر شوید و نهایتاً آن را تحقق ببخشید.

×