تصمیم گرفتیم مقالات و آموزش های استاد کوین ترودو رو با ترجمه اختصاصی، بدون سانسور و همراه با متن اصلی مقالات و صدای استاد، برای هم وطنان گرامی آماده و منتشر کنیم. چنانچه به آموزش های استاد علاقه مند هستید و می خواید با آموزش های استاد کوین، یکبار برای همیشه تحول عظیمی در زندگیتون تجربه کنید، مقالات و آموزش هائی که منتشر می کنیم رو، دنبال کنید.

ما آموزش های استاد عزیز رو دوبله نمی کنیم و در ترجمه مقالات، علاوه بر متن فارسی مقاله، متن انگلیسی هم قرار می دیم. چون این کار یک دلیل مهم داره که در مقدمه مقالات در موردش توضیح دادیم.

من، حسین حکمت پور، به عنوان مترجم این مجموعه، این اطمینان رو به شما می دم که تمامی مقالات و سمینار آرزوی تو دستور توست رو، بدون هیچ گونه دخل و تصرف به شما ارائه کنم(البته هنوز سمینار ترجمه نشده). چون متأسفانه اکثر ترجمه های استاد کوین در ایران، کامل نیستند و نواقص دارند که همین باعث می شه شما اون طور که باید از آموزش ها و مفاهیمی که مد نظر استاد کوین هست، بهره مند نشید و حتی شاید دچار بد فهمی و گمراهی بشید.

روال کار به این صورته که هر چند وقت یکبار، یک مقاله از استاد کوین در سایت قرار می گیره و شما با تهیه اشتراک مخصوص، به تمامی مقالات و آموزش هائی که در مدت اشتراکتون، منتشر می شه، دسترسی کامل خواهید داشت.

ضمن این که یک کانال تلگرامی هم مخصوص به عزیزانی که اشتراک ویژه رو تهیه می کنند، ایجاد می شه که مقالات و آموزش ها، در اون کانال قرار می گیره تا دسترسی راحتتری داشته باشید.