کوین ترودو کیست؟

کوین ترودو (Kevin Trudeau)، نویسندۀ پرفروش و شماره یک نیویورک تایمز، یکی از بی‌نظیرترین و تحسین‌برانگیزترین داستان‌های موفقیت در تاریخ اِمریکایی است. در طی سه دهۀ گذشته، کوین ترودو با عناوین زیر بر سر زبان‌ها بوده است:

 • یکی از پرکارترین نویسندگان محبوب و پرفروش نیویورک تایمز.
 • معلم و سخنران الهام‌بخش و انگیزه‌بخش.
 • تاجر ذی‌نفوذ بین‌المللی با سرمایۀ چند میلیارد دلاری.
 • نابغۀ دنیای کسب‌وکار و بازاریابی.
 • طرفدار شجاع مصرف‌‌کنندگان، آزادی‌های سلامت طبیعی و آزادی بیان.

شادی، سلامتی و ثروت 

کوین ترودو از طریق کتاب‌ها، فایل‌های صوتی، ویدیویی، آموزش آنلاین، برگزاری سمینارها، کوچینگ شخصی، مشاوره و دوره‌های متنی به شما یاد می‌دهد که چطور شاد و خوشحال باشید، سلامتی کامل داشته باشید و نیز از لحاظ مالی ثروتمند باشید. تخصص کوین منحصربه‌فرد است. آموزش‌های او مستقیماً از تجربه‌اش، مشاهدۀ تجربیات شخصی افراد موفق و ثروتمند و نیز اتصال به “هوشیاری کیهانی” و بهره‌گیری از آن نشأت می‌گیرد.

حوزه‌های اصلی که کوین ترودو آموزش می‌دهد:

 • چطور شاد و خوشحال باشید، آرامش درونی بر شما حاکم باشد، غرق در احساس رضایت خاطر، خشنودی، اطمینان، یقین، هوشیاری و خودشکوفایی باشید.
 • چطور پول دربیاورید، ثروت‌ کسب کنید، از لحاظ مالی متمول شوید، سرمایۀ خود را توسعه دهید.
 • رازهای بازاریابی مستقیم.
 • چطور با درمان‌های طبیعی و رازهای طول عمر از لحاظ جسمی سلامت و سرحال باشید.
 • چطور تمامی اهداف و امیال خود را محقق کنید.
 • چطور آن زندگی‌ای را که همیشه آرزویش را داشته‌اید، خلق کنید.
 • چطور هر آنچه باب میل‌تان است باشید، داشته باشید و انجام دهید.

اکنون کوین ترودو چه می‌کند؟

کوین ترودو پرده از رازهای بسیاری برمی‌دارد که نظیر آن را از زبان هیچ کس و در هیچ جایی از دنیا (به‌جز برخی جوامع مخفی) نمی‌شنوید. کوین به انسان‌ها کمک می‌کند که بیشتر به خود متکی باشند و اعتمادبه‌نفس و عزت نفس خود را یکبار برای همیشه اصلاح کنند. او به شما کمک می‌کند که استعدادهای آزادنشدۀ خود را به شیوه‌ای منحصربه‌فرد آزاد کنید. کوین ترودو اکنون زندگی خود را وقف کمک به انسان‌های سراسر دنیا کرده است تا از این طریق بتوانند استاندارد و کیفیت زندگی خود را از هر لحاظ (از جمله مالی، عاطفی، سلامتی، روحی و روانی و غیره) بهبود ببخشند.

تمرکز اصلی کوین این است که به افراد کمک کند رؤیاها، اهداف و آرزوهای خود را به منصۀ ظهور برسانند و مهم‌تر از همه اینکه به آرامش درونی، لذت و احساس سعادتمندی و خوشبختی دست یابند.

کوین ترودو به این خاطر که توانسته است به طرق مختلف زندگی مادی و معنوی بسیاری را دگرگون کند، اسامی و القاب متفاوتی هم از جانب دیگران دریافت کرده است. القابی نظیر: گورو، حکیم، سایکیک، استاد معنویِ به‌کمال‌رسیده، خودشکوفاشده و غیره. البته خود کوین معتقد است که هیچ کدام از اینها نیست و بیان می‌کند که:

“من اصلاً آدم خاصی نیستم. من شاگرد متواضع استاد معنوی خودم هستم. من همانی‌ام که می‌دانید هستم. من درست مثل خود شما هستم. مثل شما مشغول طی کردن مسیر زندگی هستم. تنها تفاوت واقعی شاید در میزان آگاهی و هوشیاری من از چیستی و کیستی خودم باشد. شما هم می‌توانید به این سطح از هوشیاری و آگاهی برسید”.

بیش از 100 میلیون طرفدار کوین ترودو می‌گویند که او اصیل و معتبر است. میلیون‌ها نفری که در سرتاسر دنیا از آموزش‌های کوین بهره برده‌اند، داستان حقیقی و درست را دربارۀ او می‌گویند.


القاب و دستاوردهای کوین ترودو

هم‌چنین امروزه کوین ترودو با القاب زیر شناخته می‌شود:

 • بشردوست،
 • نویسندۀ مشهور، دارای 6 عنوان کتاب با فروش بیش از 50 میلیون نسخه.
 • متخصص توسعۀ فردی و اینکه “چطور هر کس می‌تواند اهداف و امیال خود را تبدیل به واقعیت کند”.
 • متخصص شماره یک بازاریابی مستقیم در دنیا.
 • رهبر معنوی میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا.
 • مربی شماره یک “موفقیت و کامیابی در زندگی” در عرصۀ جهانی.

بخشی از دستاوردهای بسیار کوین ترودو:

 • بنیان‌گذار مؤسسۀ حافظۀ اِمریکایی که تبدیل به بزرگ‌ترین آموزشگاه تقویت حافظه در جهان شد با بیش از 5 میلیون فراگیر در سراسر دنیا و هم‌چنین نویسندۀ کتاب و دورۀ مطالعه در خانۀ “مگامموری”.
 • بنیان‌گذار گروه رسانه‌ای ترواستار که شامل 3 شبکۀ تلویزیونی شاپ اِمِریکا، گلف تی‌وی یوکِی و یو تی‌وی (یک شبکۀ انگیزشی و الهام‌بخش در بریتانیا) بود.
 • میزبان برنامۀ رادیویی کوین ترودو شو (با بیش از 100 میلیون شنونده از سراسر دنیا).
 • عنوان “استاد بازاریابی اِمریکا” و “یک نابغۀ بازاریابی” را به او داده‌اند.
 • بنیان‌گذار یک کسب‌وکار چند میلیارد دلاری در بیش از 150 کشور.
 • خیرخواهی که بخش قابل توجهی از ثروتش را در طی 30 سال گذشته بخشیده است.
 • نویسندۀ بیش از 100 دورۀ آموزشی از جمله:
 • دورۀ استادی موفقیت (صوتی): The success mastery course
 • دورۀ علم تسلط شخصی (متنی): The science of personal mastery course
 • آرزوی تو دستور توست: Your wish is your command
 • چطور هر کس می‌تواند میلیون‌ها دلار پول دربیاورد.

خانواده و مسیر رشد

کوین ترودو در خانواده‌ای ‌از طبقۀ ‌پایین جامعۀ اِمریکا متولد شد (پدر کانادایی-فرانسوی او جوشکار جنرال الکتریک بود و مادر ایتالیایی او هم صرفاً خانه‌دار بود). در دوران مدرسه به او گفتند که اختلال یادگیری و نیز لکنت زبان دارد. اگرچه کوین بهرۀ هوشی بسیار بالایی داشت، نسبت به تحصیل در دوران دبیرستان بسیار بی‌میل بود و به‌زحمت دیپلم گرفت. هرگز هم به دانشگاه نرفت.

کوین ترودو در اوایل دهۀ 1970 مرد موفقی را ملاقات کرد که بعداً او را “عمو” می‌نامید و عمویش تبدیل به اولین و مهم‌ترین معلم زندگی‌اش شد. عموی او یکی از اعضای سازمان مخفی جهانی به نام “برادرهود” بود. کوین در این سازمان بود که آموزش دید و همان تعالیمی را فرا گرفت که نخبگان جهانی از آن برخوردار می‌شوند. اینجا بود که او تحصیلات واقعی‌اش را دریافت کرد.

او هم‌چنین طی سال‌ها مفصل به مطالعۀ مباحث زیر پرداخته است:

فیزیکی اتمی و کوانتوم | ذهن چطور کار می‌کند | یوگا، تای‌چی، چی‌گانگ و نیز بسیاری متدها و اصول کهن که ثروت‌آفرین، شادی‌آفرین و سلامتی‌بخش است.


پیام کوین ترودو به جهانیان

پیام کوین ترودو به جهانیان این است که:

هر کس پتانسیل پنهان و نامحدودی دارد برای این که زندگی موردعلاقه‌اش را خلق و تجربه کند و نیز هر آنچه میلش را دارد انجام دهد، باشد یا داشته باشد.

در مجموعۀ مربی ذهن، آموزش‌ها و تعلیمات کوین ترودو ترجمه شده و در اختیارتان قرار گرفته است. فهرست آنها را در زیر می‌بینید. برخی از این آموزش‌ها به صورت متنی و در قالب مقاله کاملاً رایگان در دسترس شماست و بخشی از آموزش‌های او را در قالب محصول می‌توانید تهیه کنید. با کلیک روی هر کدام، به صفحۀ اختصاصی هر محصول هدایت می‌شوید و توضیحات تکمیلی آن در دسترس شماست.

محصولات

کتاب صد درس سوم گوروکِو

کوین ترودو در کتاب جلد سوم دروس گوروکِو (بیش از 300 صفحه)، در مقام یک گوروی تمام‌عیار، حقایق موفقیت و کامیابی در جنبه‌های مختلف زندگی را به شما می‌آموزد. حقایقی که امتحان خود را پس داده است و اگر با دقت به آنها عمل کنید، نتایج لذت‌بخش و دائمی خواهید گرفت. درس اول این مجموعه دروس را رایگان در صفحۀ محصول بخوانید و به مفاهیم آن عمل کنید. همین درس حاوی یک راز مهم برای موفقیت است که تقریباً تمامی انسان‌های موفق بدان عمل می‌کنند. 

تحقق اهداف در ده گام با آموزش کوین ترودو | فرمول موفقیت

کوین ترودو در یکی از جدیدترین آموزش‌های خود، نحوۀ تحقق اهداف در ده گام را به شما می‌آموزد. در حقیقت می‌توانید به آن فرمول موفقیت هم بگویید چون حقیقتاً فرمولی است که با عمل به آن حتماً نتیجه می‌گیرید. چرا که کوین ترودو از تئوری صحبت نمی‌کند بلکه متدی را معرفی می‌کند که حتماً در دستیابی به اهداف و خواسته‌ها جواب می‌دهد. این آموزش در 83 دقیقه و به صورت دوبله فارسی در دسترسی است. یک هدیۀ ارزشمند هم با این محصول تقدیم‌تان می‌گردد. 

تکنیک تی‌اف‌تی (TFT) کوین ترودو

با تکنیک تی‌اف‌تی کوین ترودو می‌توانید احساسات گیرافتادۀ مربوط به خاطرات گذشته را فقط با چند بار ضربه زدن به نقاط خاصی از بدن خنثی کنید. هم‌چنین تکنیک TFT برای پاکسازی انرژی‌ها و باورهای منفی موجود در ذهن هم کاربرد فراوانی دارد. یک بار این تکنیک قدرتمند را امتحان کنید تا شاهد نتایج شگفت‌انگیز آن باشید.

کتاب شمش‌های طلا حاوی 400 نکتۀ طلایی و کوتاه در باب موفقیت، کامیابی و سعادتمندی در زندگی است. این جملات را کوین ترودو در کتاب Nuggets of Gold (موجود در آمازون) نوشته است. این جملات بسیار قدرتمند است و هر کدام یک راز کلیدی را در دل خود دارد. 

کتاب الکترونیکی ترجمۀ 100 درس دوم گوروکِو (Gurukev) در ادامۀ 100 درس اول GURUKEV است. تعداد صفحات کتاب حدود 200 صفحه است و شامل تعالیمی از کوین ترودو است که نظیر آن را کمتر جایی می‌توانید پیدا کنید. مباحث این کتاب دربرگیرندۀ موضوعات مختلفی است که نمونه‌های آن را در صفحۀ محصول ببینید.

در کتاب الکترونیکی ترجمۀ 100 درس اول گوروکِو (Gurukev)، آموزش‌های متنی کوین ترودو را با ترجمۀ دقیق در موضوعاتی مثل کامیابی و موفقیت در زندگی، کسب آرامش درونی، رشد و پیشرفت و بیداری معنوی می‌خوانید. در حقیقت این آموزش‌ها برگرفته از سایت Gurukev.com است. این سایت حاوی حدود 300 درس در انواع و اقسام موضوعات مختلف با آموزش کوین ترودو می‌باشد. 

محتواهای متنی

کوین ترودو هرازگاهی آموزش‌های رایگان متنی را برای دنبال‌کنندگان خبرنامۀ ایمیلی خود ارسال می‌کند. ترجمۀ کامل و دقیق این تعلیمات را به صورت کامل و رایگان در سایت ما می‌توانید ببینید. در این آموزش‌ها راجع‌به موضوعات مختلفی مانند نحوۀ هدف‌گذاری مؤثر، ویژگی‌های تعیین‌کنندۀ افراد موفق، نحوۀ غلبه بر چالش‌ها در زندگی و غیره صحبت می‌شود. بی‌شک مطالعۀ این موضوعات و بهره بردن از علم کوین ترودو، برای‌تان سودمند خواهد بود. ضمن اینکه کانال تلگرامی کوین ترودو به نشانی Gurukevin@ ترجمۀ جدیدترین آموزش‌های کوین ترودو را به رایگان در اختیار شما می‌گذارد. 

برای مطالعۀ هر آموزش، لطفاً روی بنر آن کلیک کنید.

همین الان انجامش بده

همین الان انجامش بده در ارتباط با کامیاب شدن و موفقیت در زندگی، در یاد [...]

هدف‌گذاری و تفاوت هدف با رویا

نحوۀ هدف‌گذاری و تفاوت هدف با رویا اگر می‌خواهید به اهداف و امیال خود دست [...]

راز موفقیت از نگاه کوین ترودو

راز موفقیت واقعاً چیست؟ مردم می‌خواهند بدانند که راز موفقیت چیست. واقعاً هیچ رازی وجود [...]

ویژگی مشترک همۀ موفق‌ها

ویژگی مشترک همۀ موفق‌ها چیست؟ ویژگی مشترک همۀ موفق‌ها این است که تحت تأثیر افراد [...]

سه ستون موفقیت

سه ستون موفقیت از نظر کوین ترودو، سلامتی و ثروت و حال خوب است. در [...]

غلبه بر مشکلات از نظر کوین ترودو

موفق‌ها هم در زندگی با دشواری، چالش، سختی و شرایط نامطلوب مواجه می‌شوند ولی هرگز [...]

تعهد و دستیابی به اهداف

کوین ترودو می گوید اگر یک عامل کلیدی را رعایت کنید، باعث می شود اهداف [...]

دو عامل کلیدی موفقیت و کامیابی

تمامی افراد موفق 2 عادت موفقیت ساز دارند که در واقع سبب موفقیت و کامیابی [...]

اهداف خاص و واضح داشته باشید

اگر خواهان موفقیت هستید، باید هدف خاص و ویژه ای در سر داشته باشید. باید [...]

تصویر ذهنی که از خود داریم

تصویر ذهنی که از خود داریم بسیار مهم است اگه تو به خودت باور نداشته [...]

آموزش جدید کوین ترودو

آموزش جدید کوین ترودو آنچه در برابرش مقاومت می کنید، ادامه می یابد. عنصری کلیدی [...]

مقاله اختصاصی و جدید کوین ترودو

موفقیت از دیدگاه استاد بزرگ کوین ترودو، الگو و فرمول داره. با خوندن این مقاله [...]